Registrovat se (CZK)

13. Affiliate konference
Čtvrtek 15. 11. 2018
Café Louvre, PrahaAkce již skončila. Přečtěte si více zde:
Špičky online marketingu a e-commerce ovládly
13. Affiliate konferenci a představily zde
poslední trendy

Registrovat se (EUR)

13. Affiliate konference na téma Jak na expanzi do zahraničí, SEO a UX


Jak lze úspěšně expandovat s vašimi online projekty do zahraničí? A jak můžete k jejich vylepšení využít technické SEO a UX? To jsou hlavní témata, kterým se spolu s nejvýznamnějšími hráči ze světa online marketingu a e-commerce bude věnovat již třináctá Affiliate konference, tradiční setkání pro majitele a manažery e-shopů, provozovatele webů a profesionály z oboru, které každoročně udává směr česko-slovenskému affiliate marketingu. Těšit se letos můžete mimo jiné na přednášky odborníka na SEO a linkbuilding Filipa Podstavce či Tomáše Vrtíka, CEO společnosti Expandeco.com.

12
konferencí
20
workshopů
106
přednášejících
1851
návštěvníků

Pro koho je Affiliate konference?


Pro Inzerenty (e-shopy)

Naším posláním je pravidelně vzdělávat širokou veřejnost v e-commerce v tom, jak lze účinně využívat síly affiliate marketingu pro online prodej. Chceme vám dokázat, že cesta affiliate marketingu je ta správná pro zefektivnění vašich marketingových rozpočtů. Záleží nám na tom, aby vám každá Affiliate konference přinesla i něco navíc, proto vám tentokrát přinášíme užitečná vodítka pro úspěšnou expanzi vašich e-shopů do zahraničí od těch nejzkušenějších.

Pro Publishery (majitele webů)

Posláním Affiliate konference je vzdělávat komunitu publisherů v oblasti výkonnostního marketingu a dalších disciplínách e-commerce, jako jsou např. SEO, UX, PPC, linkbuilding, brand building a marketing na sociálních sítích, který si v poslední době získává stále větší prostor a důležitost v marketingovém mixu. I na letošní konferenci se dozvíte, jaké jsou osvědčené cesty ke zlepšení výkonu vašeho webu a generování více objednávek pro e-shopy.

 

Na jaké přednášející se můžete těšit?


Filip Podstavec
Vývojář a kreativec
Alexandr Jeleascov
CEO Coletaria.ro
Richard Klačko
SEO specialista ve společnosti Taste Medio
Miroslav Malát
Head of performance marketing v e-shopu BIBLOO
Petr Haloun
Digital Marketing Specialist
Tomáš Vrtík
CEO, Spoluzakladatel Expandeco.com
Daniel Musil
Account Director ve společnosti AITOM.cz
Karel Zimmermann, Zuzana Ivaničová, Klára Maličovská & Roman Smíšek
DEK, Yves-Rocher, SUPERZOO, Lekarna.cz
Andreas Müller & Björn Klein
Senior Publisher Development Manager / Senior Sales Manager at CJ Affiliate

Celý program

Hodnocení účastníků uplynulé 12. Affiliate konference


 • Michal Hanáček
  Ředitel společnosti, PILULKA

  Konference jsem se účastnil již po několikáté, protože si vždy najdu přednášku, která mne zaujme především svojí odborností. Oproti jiným podobným konferencím je výhoda, že v určitých problematikách jdou přednášející až do hloubky. Reprezentativní prostory, kde se konference pořádá, jsou bezkonkurenční.

 • Tomáš Rýdel
  MAFRA a.s.

  Konference byla zase o něco lepší jako ta minulá. Osobně jsem se tam potkal s affilákama a inzerentama, se kterýma se znám a komunikuji vesměs online a jinde bych je nepotkal, tak mám lepší přehled, na čem zrovna dělaj, co funguje, co ne atd. Z přednášek jsem si odnesl velkou spoustu důležitých informací a ještě dnes mám problémy vše vstřebat a následně implementovat. Takové to, nevím co dřív :).

 • Petr Metela
  HP TRONIC, marketing a produkce eTail

  Affiliate konference pořádaná společností VIVnetworks představuje unikátní setkání affil inzerentů a partnerů nejen pro český E-commerce. Jednalo se již o osmý ročník, což samo o sobě naznačuje, že si pořadatelé dávají záležet a stále přinášejí nové a zajímavé přednáškové taháky předních českých affil specialistů. Konference je pravidelně obohacena o přednášky z oblastí, které úzce souvisí s tímto oborem a představují zdroj cenných informací pro všechny zúčastněné. Za pochvalu také stojí prostorný přednáškový sál s přístupem k WiFi a bohatý celodenní catering.