Přeskočit na obsah

3.AFFILIATE SUMMIT

 již brzy

v sále Františkánského kláštera, Praha – Jungmannovo náměstí 18

2.Affiliate Summit

Tento rok 2023 jsme jako leader affiliate marketingu v CEE přišli s novým formátem setkávání affiliate komunity. Místo Affiliate konferencí jsme realizovali dva Affiliate Summity.

Obě události měly shodný průběh, představili jsme nové trendy v affiliate na nejbližší období. Na základě výsledků naší affiliate sítě CJ/VIVnetworks jsme zdůraznili mimořádný význam affiliate v marketingovém mixu všech středních a velkých e-shopů. Na závěr první části se představili e-shopům někteří hlavně technologičtí partneři jak z České republiky, tak ze zahraničí.

V druhé části summitu proběhlo setkání mezi zástupci TOP e-shopů a významných affiliate partnerů. Shodná agenda na všech setkáních bylo zvýšení obratu v affiliate marketingu. Na druhém eventu se strany soustředily na podzimní a vánoční kampaně.

Dohromady jsme realizovali přes 550 obchodních schůzek. Celý event měl mezi inzerenty a partnery mimořádný positivní ohlas.


Affiliate Summit v prostorách Františkánského kláštera v Praze

Rozhovory z 1.Affiliate Summitu
0
konferencí
0
workshopů
0
přednášejících
0
návštěvníků
Pro koho je Affiliate konference?

Pro Inzerenty (e-shopy)

Naším posláním je pravidelně vzdělávat širokou veřejnost v e-commerce v tom a ukázat, jak lze účinně využívat síly affiliate marketingu pro online prodej. Chceme vám dokázat, že cesta affiliate marketingu je ta správná pro zefektivnění vašich marketingových rozpočtů. Záleží nám na tom, aby vám každá Affiliate konference přinesla něco navíc, proto vám tentokrát přinášíme TOP přednášku ze světa SEO, pohled ze strany inzerenta a situaci dvou partnerů ve stavu nouze.

Pro Publishery (majitele webů)

Posláním Affiliate konference je vzdělávat komunitu publisherů v oblasti výkonnostního marketingu a dalších disciplínách e-commerce, jakými jsou např. SEO, UX, PPC, linkbuilding, brand building a marketing na sociálních sítích, který si v poslední době získává stále větší prostor a důležitost v marketingovém mixu. Na letošní konferenci se dozvíte, jaký dopad měla situace kolem koronaviru na podnikání dvou předních affiliate partnerů, uslyšíte TOP přednášku ze světa SEO a podíváme se na affiliate z pohledu inzerenta. 

Na jaké přednášející se můžete těšit?
Josef Hanus

Josef Hanus

Brand Manager pro značku celio

Magdaléna Hulová

Affiliate Account Director VIVnetworks.com
Honza Bartoš

Honza Bartoš

Specialista na výkonnostní marketing a Facebook reklamu

Eliška Bielkova

Eliška Bielkova

Specialistka online marketingu se zaměřením na Pinterest a SEO

David Eiselt 2

David Eiselt

CEO Cestujlevne

Vít Janda

Vít Janda

Co-Founder TikTokuj.cz 

Své náměty a feedback k programu konference neváhejte psát na events@vivnetworks.com

.

Hodnocení účastníků uplynulých Affiliate konferencí
 Radoslav Černý
Radoslav ČernýJednatel ve společnosti PPC Rock, zakladatel blogu Ecoblog.cz
Read More
Konference mi dala možnost potkat se se spoustou zajímavých lidí z oboru, díky kterým jsem posunul svoje online podnikání zase o kus dál. Navázal jsem také nové spolupráce, takže účast na affiliate konferenci se mi určitě vyplatila
Michal Hanáček
Michal HanáčekŘeditel společnosti, PILULKA​
Read More
Konference jsem se účastnil již po několikáté, protože si vždy najdu přednášku, která mne zaujme především svojí odborností. Oproti jiným podobným konferencím je výhoda, že v určitých problematikách jdou přednášející až do hloubky. Reprezentativní prostory, kde se konference pořádá, jsou bezkonkurenční.
Tomáš Rýdel
Tomáš RýdelMAFRA a.s.
Read More
Konference byla zase o něco lepší jako ta minulá. Osobně jsem se tam potkal s affilákama a inzerentama, se kterýma se znám a komunikuji vesměs online a jinde bych je nepotkal, tak mám lepší přehled, na čem zrovna dělaj, co funguje, co ne atd. Z přednášek jsem si odnesl velkou spoustu důležitých informací a ještě dnes mám problémy vše vstřebat a následně implementovat. Takové to, nevím co dřív 🙂
Previous
Next

Na co se letos můžete těšit?

Louvre events
Partneři konference
Organizátor a generální partner
Mediální partneři
Partneři

Připomínky k programu, organizaci a svůj feedback můžete posílat na events@vivnetworks.com

Anna Doová

Program a organizace
Magdaléna Vojtová

Magdaléna Hulová

Program a organizace
Mirko Zapletal

Mirko Zapletal

Strategie