Program

Sál Františkánského kláštera, Praha - Jungmannovo náměstí 18, 20.10.2022 od 13:00

Registrujte se zde

19. Affiliate konference se uskuteční 11. května 2022 v prostorách kavárny Café Louvre na Národní třídě v Praze.


Pokud na expanzi myslíte, právě jste začali expandovat a zajímáte se o zkušenosti jiných firem nebo se expanzi již nějakou dobu věnujete, je tato konference pro vás.

Letos na jaře přinášíme novou již 19. Affiliate konferenci, která bude tentokrát zaměřena na expanzi a affiliate marketing v roce 2022.

Expanze není pouhým kopírováním úspěchu na vlastním trhu do zahraničí. Každý trh je jiný, partneři jsou tam jiní a affiliate marketing, stejně jako on-line marketing obecně je vývojově někde jinde: Víme, že každá země má vlastní nákupní chování zákazníku, jejich preference, mentalitu, konkurenci, legislativu a další potenciální překážky pro úspěšný rozvoj na novém trhu.

Připravili jsme pro vás setkání, které bude zaměřené na expanzi, přednášky od speakerů, kteří si touto cestou prošli, podněty a zkušenosti od regionálních affiliate manažerů k jednotlivým trhům a také exkluzivního hosta, prezidenta eCommerce Croatia, který za námi na konferenci z Chorvatska přijede, aby se o své zkušenosti také podělil.

Po konferenci během networkingu budete mít prostor osobně se seznámit s našimi speakery, položit na ně vlastní otázky a získat nové zajímavé kontakty.

 

18
konferencí
42
workshopů
152
přednášejících
2 563
návštěvníků

Pro koho je Affiliate konference?


Pro Inzerenty (e-shopy)

Naším posláním je pravidelně vzdělávat širokou veřejnost v e-commerce v tom, jak lze účinně využívat síly affiliate marketingu pro online prodej. Chceme vám dokázat, že cesta affiliate marketingu je ta správná pro zefektivnění vašich marketingových rozpočtů. Záleží nám na tom, aby vám každá Affiliate konference přinesla i něco navíc, proto vám tentokrát přinášíme TOP přednášku ze světa SEO, pohled ze strany inzerenta a situaci dvou partnerů ve stavu nouze.

Pro Publishery (majitele webů)

Posláním Affiliate konference je vzdělávat komunitu publisherů v oblasti výkonnostního marketingu a dalších disciplínách e-commerce, jako jsou např. SEO, UX, PPC, linkbuilding, brand building a marketing na sociálních sítích, který si v poslední době získává stále větší prostor a důležitost v marketingovém mixu. Na letošní konferenci se dozvíte, jaký dopad měla situace kolem koronaviru na podnikání dvou předních affiliate partnerů, TOP přednášku ze světa SEO a pohled inzerenta.

 

Na jaké přednášející se můžete těšit?


 

Michal Slavev
Chief Operations Officer, Member of Board of Directors Testuj.to
Marcel Majsan
Prezident eCommerce Croatia Association a majitel e-shopu survivalkit.hr
Marián Kocián
Head of Agency a spolumajitel EXPANDO
Ladislav Žižka
DTC Leader CE (Groupe SEB)
Magdaléna Vojtová
Affiliate Account Director VIVnetworks.com
Michal Vodák
Heureka Group

Celý program

Své náměty a feedback k programu konference neváhejte psát na events@vivnetworks.com
Hodnocení účastníků uplynulých Affiliate konferencí


 • Michal Hanáček
  Ředitel společnosti, PILULKA

  Konference jsem se účastnil již po několikáté, protože si vždy najdu přednášku, která mne zaujme především svojí odborností. Oproti jiným podobným konferencím je výhoda, že v určitých problematikách jdou přednášející až do hloubky. Reprezentativní prostory, kde se konference pořádá, jsou bezkonkurenční.

 • Tomáš Rýdel
  MAFRA a.s.

  Konference byla zase o něco lepší jako ta minulá. Osobně jsem se tam potkal s affilákama a inzerentama, se kterýma se znám a komunikuji vesměs online a jinde bych je nepotkal, tak mám lepší přehled, na čem zrovna dělaj, co funguje, co ne atd. Z přednášek jsem si odnesl velkou spoustu důležitých informací a ještě dnes mám problémy vše vstřebat a následně implementovat. Takové to, nevím co dřív :).

 • Petr Metela
  HP TRONIC, marketing a produkce eTail

  Affiliate konference pořádaná společností VIVnetworks představuje unikátní setkání affil inzerentů a partnerů nejen pro český E-commerce. Jednalo se již o osmý ročník, což samo o sobě naznačuje, že si pořadatelé dávají záležet a stále přinášejí nové a zajímavé přednáškové taháky předních českých affil specialistů. Konference je pravidelně obohacena o přednášky z oblastí, které úzce souvisí s tímto oborem a představují zdroj cenných informací pro všechny zúčastněné. Za pochvalu také stojí prostorný přednáškový sál s přístupem k WiFi a bohatý celodenní catering.