Program

18. Affiliate konference
Café Louvre, Praha
30.9.2021 od 14:00

Registrujte se zde

18. Affiliate konference se uskuteční 30. září 2021 v prostorách kavárny Café Louvre na Národní třídě v Praze.


Affiliate konference je největší událostí ze světa affiliate marketingu, tradičním setkáním pro majitele a marketingové manažery e-shopů, provozovatele webů a profesionály z oboru včetně zástupců agentur hledajících pro své klienty inovativní zdroje objednávek. Přinášíme vám přednášky a sdílíme zkušenosti od nejvýznamnějších hráčů ze světa online marketingu a e-commerce. Nenechte si ujít událost, která každoročně udává směr česko-slovenskému výkonnostnímu marketingu.

 

17
konferencí
40
workshopů
144
přednášejících
2 498
návštěvníků

Pro koho je Affiliate konference?


Pro Inzerenty (e-shopy)

Naším posláním je pravidelně vzdělávat širokou veřejnost v e-commerce v tom, jak lze účinně využívat síly affiliate marketingu pro online prodej. Chceme vám dokázat, že cesta affiliate marketingu je ta správná pro zefektivnění vašich marketingových rozpočtů. Záleží nám na tom, aby vám každá Affiliate konference přinesla i něco navíc, proto vám tentokrát přinášíme TOP přednášku ze světa SEO, pohled ze strany inzerenta a situaci dvou partnerů ve stavu nouze.

Pro Publishery (majitele webů)

Posláním Affiliate konference je vzdělávat komunitu publisherů v oblasti výkonnostního marketingu a dalších disciplínách e-commerce, jako jsou např. SEO, UX, PPC, linkbuilding, brand building a marketing na sociálních sítích, který si v poslední době získává stále větší prostor a důležitost v marketingovém mixu. Na letošní konferenci se dozvíte, jaký dopad měla situace kolem koronaviru na podnikání dvou předních affiliate partnerů, TOP přednášku ze světa SEO a pohled inzerenta.

 

Na jaké přednášející se můžete těšit?


 

Martin Faith
Radoslav Černý
Sára Šimáčková
Jan Tichý
Magdaléna Vojtová
Dobrá nálada

Celý program

Své náměty a feedback k programu konference neváhejte psát na events@vivnetworks.com
Hodnocení účastníků uplynulých Affiliate konferencí


 • Michal Hanáček
  Ředitel společnosti, PILULKA

  Konference jsem se účastnil již po několikáté, protože si vždy najdu přednášku, která mne zaujme především svojí odborností. Oproti jiným podobným konferencím je výhoda, že v určitých problematikách jdou přednášející až do hloubky. Reprezentativní prostory, kde se konference pořádá, jsou bezkonkurenční.

 • Tomáš Rýdel
  MAFRA a.s.

  Konference byla zase o něco lepší jako ta minulá. Osobně jsem se tam potkal s affilákama a inzerentama, se kterýma se znám a komunikuji vesměs online a jinde bych je nepotkal, tak mám lepší přehled, na čem zrovna dělaj, co funguje, co ne atd. Z přednášek jsem si odnesl velkou spoustu důležitých informací a ještě dnes mám problémy vše vstřebat a následně implementovat. Takové to, nevím co dřív :).

 • Petr Metela
  HP TRONIC, marketing a produkce eTail

  Affiliate konference pořádaná společností VIVnetworks představuje unikátní setkání affil inzerentů a partnerů nejen pro český E-commerce. Jednalo se již o osmý ročník, což samo o sobě naznačuje, že si pořadatelé dávají záležet a stále přinášejí nové a zajímavé přednáškové taháky předních českých affil specialistů. Konference je pravidelně obohacena o přednášky z oblastí, které úzce souvisí s tímto oborem a představují zdroj cenných informací pro všechny zúčastněné. Za pochvalu také stojí prostorný přednáškový sál s přístupem k WiFi a bohatý celodenní catering.