Partnerství konference

  • Chcete představit svůj brand na pravidelně pořádaných Affiliate konferencích?

  • Chcete získat nové partnery pro svůj affiliate program?

  • Chcete se jednoduše zviditelnit v rámci affiliate komunity?

Pak neváhejte využít naší nabídky partnerství a staňte se partnerem Affiliate konference!Reference k poslední Affiliate konferenci

“Affiliate konference pořádaná společností VIVnetworks představuje unikátní setkání affil inzerentů a partnerů nejen pro český E-commerce. Jednalo se již o osmý ročník, což samo o sobě naznačuje, že si pořadatelé dávají záležet a stále přinášejí nové a zajímavé přednáškové taháky předních českých affil specialistů. Konference je pravidelně obohacena o přednášky z oblastí, které úzce souvisí s tímto oborem a představují zdroj cenných informací pro všechny zúčastněné. Za pochvalu také stojí prostorný přednáškový sál s přístupem k WiFi a bohatý celodenní catering.”


Petr Metela,
HP TRONIC

“Konference byla zase o něco lepší jako ta minulá. Osobně jsem se tam potkal s affilákama a inzerentama, se kterýma se znám a komunikuji vesměs online a jinde bych je nepotkal, tak mám lepší přehled, na čem zrovna dělaj, co funguje, co ne atd. Z přednášek jsem si odnesl velkou spoustu důležitých informací a ještě dnes mám problémy vše vstřebat a následně implementovat. Takové to, nevím co dřív :).”


Tomáš Rýdel,
MAFRA.cz