Přeskočit na obsah

Nové zdroje návštěvnosti a trendy v e-commerce v roce 2023

Magdaléna Hulová

Affiliate Account Director VIVnetworks.com

Jako Affiliate Account Director pracuje ve společnosti VIVnetworks.com více jak 8 let. Díky své dlouholeté úspěšné spolupráci s velkými e-shopy řídí a edukuje tým 45 + affiliate manažerů v celé Evropě. Je součástí mezinárodního týmu affiliate specialistů cj.com, který pomáhá e-shopům v affiliate marketingu s mezinárodní expanzí.

Trendy v affiliate marketingu 2022

David Eiselt

CEO Cestujlevne

Jeden z největších affiliate partnerů se zaměřením na cestování vám odprezentuje, jak vypadá travel sektor po pandemii. Jak proběhla letní sezona a jaké změny mohou očekávat partneři, kteří promují inzerenty v travel businessu v nejbližších měsících. Svoje zkušenosti má David podloženy z provozu největšího travel portálu Cestujlevne.com. Přednáška je určena především pro partnery.

Coffee break

celio a Contentiamo

Josef Hanus, Marie Andres

Brand Manager pro značku celio
Influencer Marketing Manager Contentiamo

Zástupce společností nám představí společnou kampaň s využitím influencer marketingu, konkrétně s využitím platforem na sociálních sítích moderátora a účastníka soutěže Survivor Tomáše Zástěry. Kampaň bude rozebrána od A do Z, tedy od úvodního briefu a zadání, po vyhodnocení a měření výsledků.

How to make the most out of E-Commerce in the next 3 years

Mišo Murko

Affiliate Marketing Specialist Nutrisslim d.o.o.

What’s the reason behind growth and what awaits the Health&Beauty niche in the future? Miso is a digital marketing expert with over 10 years of experience in the field. He cooperated with a variety of brands inside the industry, where he gained his first hand experience about its growth and potential. He is now appointed as Affiliate Manager for a brand called Nature’s Finest, which is one of the leading producers of functional drink mixtures and healthy foods in Europe.

Coffee break

Co se změnilo na výkonnostní reklamě na Facebooku za poslední roky a jak na tom profitovat. Jak zlepšit efektivitu affiliate kampaní. Reálná čísla a příklady příležitostí do budoucna

Honza Bartoš

Specialista na výkonnostní marketing a Facebook reklamu

 Reklamě na Facebooku se věnuje déle než dekádu. Honza nastavoval první kampaně už v době, kdy snad ani Mark Zuckerberg netušil, co mu roste pod rukama. I když to není agenturní typ tak mezi jeho klienty patří Zoot.cz, Under Armour, GAP, Alkohol.cz Protein & Co nebo Rybízák. Řídí se jednoduchým pravidlem – vyděláte vy, vyděláme my.

Jak využít Pinterest pro affiliate marketing

Eliška Bielkova

Specialistka online marketingu se zaměřením na Pinterest a SEO

Specialistka na Pinterest. Eliška nám předvede, na praktických ukázkách, jak využít Pinterest v affiliate marketingu a jak s ním pracovat v oblasti SEO a získávání návštěvnosti. Přednáška je určena pro partnery i inzerenty.

Jak využít platformu TikTok v affiliate marketingu

Vít Janda

Co-Founder TikTokuj.cz

Co-Founder společnosti TikTokuj.cz vám odprezentuje, jak využít platformu TikTok v affiliate marketingu. Jedni z nejzkušenějších odborníků na TikTok představí jak může platforma pomoci partnerům i inzerentům.

Networking a after party

Po konferenci během networkingu budete mít prostor osobně se seznámit s našimi speakery, položit jim vlastní otázky a získat zajímavé kontakty.

Catering zajišťuje culinarysymposium.cz