Přeskočit na obsah

12. Affiliate konference

17.05.2018 v Praze

Jak může AMP pomoci vašemu webu?

Daniel Nytra

AMP: Accelerated Mobile Pages Project – stále podceňovaná a přesto důležitá funkce pro načtení stránek rychlostí blesku. O co se přesně jedná a jak to může vašemu webu pomoci?

Facebook for affiliate

Honza Bartoš

Honza svým klientům vytváří kreativní obsah, navrhuje a spravuje reklamní kampaně. Auditem aktivit na facebooku odhaluje firmám další možnosti komunikace a pomáhá jim najít správný směr k dosažení jejich cílů.

Kryptoměny a affiliate

Dominik Stroukal

Dominik Stroukal působí jako hlavní ekonom finanční skupiny Roklen, profesně se věnuje ekonomii médií, teorii ekonomických systémů a kryptoměnám. Je spoluautorem první české knihy o bitcoinech a dalších kryptoměnách „Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti“

Jak na GDPR maximálně prakticky

Lukáš Balek

GDPR je za rohem a ne všichni affiliate partneři jsou na něj připraveni. Co přesně musíte udělat pokud jste blogger, cashback, máte katalog nebo kupónovou stránku? Krok za krokem.

Jak se připravit na hlasové a vizuální vyhledávání

Jiří Krejčík

Konzultant internetového marketingu s hlavním zaměřením na SEO.
Ve světě ecommerce se pohybuje od roku 2008. Má zkušenosti s provozem vlastních i se správou klientských e-shopů. Baví ho hlavně SEO, se kterým pomáhá desítkám svých klientů.

Mezinárodní affiliate program NOTINO

Jiří Šťastný

Jiří se už řadu let věnuje digitálnímu marketingu, primárně affiliate a cenovým srovnávačům, okrajově pak SEO a PPC inzerci.V NOTINO působí jako „Affiliate and marketplace executive“ a má tak na starost veškeré mezinárodní affiliate aktivity tohoto e-shopového giganta.

Jak (ne)děláme affiliate

Petr Novák

Cestovatel, dobrodruh, autor Travel Bible. Zná téměř všechny kouty Evropy, velkou část Asie a navštívil i další kontinenty. Jeho záliba se pro něj stala drogou, přesto ho nestojí miliony korun.
Jak Petr s kolegou budovali projekt Travel Bible, jak na něm vydělávají, jak pracují s reklamou, jaké jsou v travel trendy a co plánují do budoucna? Co bylo klíčem jejich úspěchu a co my možná dnes udělali jinak?

F2F workshop s vybranými TOP e-shopy

Footshop, Decathlon, Freshlabels a Pilulka

Chtěli jste workshopy a setkání s inzerenty – máte je mít!
Koncept affiliate workshopů přenášíme nyní i na affiliate konferenci. Na jedno místo pro vás dostaneme několik zástupců největších e-shopů, které mají spuštěn affiliate program. Představí zákulisní informace, trendy a plány do budoucna a budou připraveni odpovídat na vaše dotazy. Ptejte se přesně na to, co vás zajímá, co vás ve spolupráci s nimi trápí a jak se posunout dál.

HARMONOGRAM:

09:30 – 10:00 FOOTSHOP
10:00 – 10:30 Decathlon
10:30 – 11:00 Freshlabels
11:00 – 11:30 Pilulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *