Přeskočit na obsah

7. Affiliate konference

05.11.2015 v Praze

A/B testování

Tomáš Růžička

Co a jak v newsletterech a jejich rozesílce testovat. Ukázky co my jsme testovali a jaké byly rozdíly = má smysl testovat !!

Workshop

Magdaléna Vojtová

Jak efektivně spustit a provozovat affiliate v největší affiliate síti VIVnetworks/CJ.com. Přednáška je určená inzerentům, kteří ještě nemají spuštěn svůj affiliate program ve veřejné síti VIVnetworks.com.

Zajímavé segmenty. Jak si spočítat co se vyplatí? Jak snížit riziko.

Tomáš Dekan

Tomáš je jeden z respektovaných affiliate odborníků a ve své přednášce poradí partnerům, jak si vybrat vhodného inzerenta s potenciálem.Jaké segmenty jsou z jeho pohledu zajímavé. Jak si spočítat jestli se mi affiliate spolupráce vyplatí? Jak snížím riziko neúspěchu?

Proč affiliate z pohledu e-shopu

Tomáš Růžička - VIVmail.cz

Tomáš působí jako markeťák ve společnosti VIVmail.cz, která jako první v ČR implementuje behavioral e-mailing automation s technologií Silverpop. Zkušenosti posledních 11 let sbíral v e-shopech Conrad.cz, Fotolab.cz a Foto.cz, Mironet.cz, či Alza.cz. Podílel se i na zahraničních projektech ve skupině cewe.de. Má několik vlastních e-shopů a zároveň tvoří vlastní e-shop front-end. Marketing řeší pomocí selského rozumu a na základě čísel.Tomáš ze své zkušenosti poradí e-shopům, kdy je správný čas začít s affiliate marketingem. Jaké vlastnosti musí splňovat e-shop když se pouští do affiliate? Jaké by měli mít majitelé eshopů očekávání?

Základní pilíře nutné k dosažení statusu "top affilák"

David Eiselt

David vybudoval od nuly úspěšný projekt Cestujlevne.com, čímž se zařadil mezi uznávané affiliate odborníky v ČR. David naváže na svou úspěšnou přednášku z 6. Affiliate konference na podzim roku 2014.Poradí co by měl affiliate partner umět, aby se stal úspěšným ve výkonnostním marketingu a jaké disciplíny by měl ovládat. odhalí zajímavé features, které pomůžou affiliate partnerům ve zkvalitnění jejich internetových projektů.

Šíření obchodního sdělení dle zákona

Jiří Žůrek

Jiří je ředitelem odboru pro styk s veřejností Úřadu pro ochranu osobních údajů. Odborník na zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákon č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnost přesně vysvětlí, jak se chovat k osobním údajům uživatelů, které získávají v rámci svých služeb inzerenti i affiliate partneři.
Jak s těmito údaji nakládat, aby nebyl porušen zákon a jaká jsou rizika?

Jak růst v Affiliate marketingu o XX%

Robert Studený - VIVnetworks.com

Výhradně affiliate marketingem se zabývá již od roku 2009, kdy společně s Vladanem Hejnicem, spustili jeden z nejznámějších privátních affiliate programů Mall.cz. V současné době provozují s týmem VIV NETworks největší a nejúspěšnější affiliate síť v regionu.Robert poradí jak dosáhnout díky affiliate marketingu růst e-shopu v desítkách procent. Šest let zkušeností v tomto oboru se pokusí shrnout do své přednášky, která by měla přinést majitelům eshopů nebo affiliate manažerům znalost, jak spustit a provozovat úspěšný affiliate program. Součástí přednášky budou rady a tipy jak cíle dosáhnout.

Inzerentské pětiminutovk

Čedok, Valutomat, Butlers a Porovnej24

Jak efektivně propagovat a jak úspěšně využít affiliate program Čedok, Valutomat, Butlers a Porovnej24?

Portál Valutomat.cz nabízí ve třech jednoduchých krocích nejlevnější směnu deviz na Internetu! Edgar Fusko na konferenci představil nově spuštěný affiliate program s provizí 260,- za přivedeného zákazníka!>

Porovnej24 (dříve SFinance) je srovnávač finančních a nefinančních produktů. Jeho zástupce Zbyněk Laisek představil na konferenci novinky v jejich affiliate programu.

Čedok je nejstarší značka české cestovní kanceláře působící na trhu kontinuálně od roku 1920. Hynek Špinar představil podmínky nových affiliite programů Čedok, Outvia a CK Alex.

Butlers.cz přináší skvělé nápady, dárky pro kamarády, rady pro kuchařské nadšence, inspiraci pro individualisty, nádherné věci vyrobené pro váš domov. Monika představila affiliate program e-shopu s provizí 10%!

Live chat – chytřejší komunikace se zákazníky na webu

Vladimír Šandera

Vladimír je entrepreneur, optimista a spoluzakladatel globálního live chatu Smartsupp.com, který používá např. Alza nebo Škoda Auto. Se zákazníky přes live chat komunikují již 4 z 8 největších eshopů v ČR.Vladimír ukáže, jaká jsou dostupná live chat řešení, proč nasadit live chat a jak lze měřit vliv live chatu na konverze. Přednáška bude prakticky zaměřená se spoustou příkladů z praxe, podíváme se i na konverzní data z Google Analytics konkrétních webů.

Panelová diskuze

Tomáš Růžička (VIVmail.cz), Petr Baloun (Affiliatemagazin.cz), Michal Hanáček (Pilulka.cz), Martin Bětík (VIVnetworks.com) a Michal Vávra (Cestolino.cz)

5 affiliate odborníků, kteří se zabývají affiliate marketingem každý den, podrobně rozebere problematiku affiliate v ČR a SR. Zodpoví vaše dotazy, na které jste během konference nedostali odpověď a podělí se o své zkušenosti v tomto oboru.

Workshopy: Jak efektivně využít všechny funkce CJ.com?

Martin Bětík - VIVnetworks.com

Martin Bětík z VIVnetworks.com poradí středně pokročilým a pokročilým affiliate partnerům, jak využít všechny funkce, které CJ.com publisherům nabízí.

Afterparty a networking

…v nedalekém baru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *