Přeskočit na obsah

16. Affiliate konference

2020 v Praze

Affiliate trendy 2020

Magdalena Vojtová

Jaké jsou aktuální trendy v tomto koronavirovém roce a na co se připravit do závěru sezony?

Datový svět affiliate marketingu

Martin Faith

Jak vyhodnocujete úspěšnost vašich affiliate programů? V bloku Martina Faitha se dozvíte, co všechno je dobré zohlednit pro vyčíslení reálného přínosu publisherů. V první části se zaměří na různé náklady spojené s affiliate a jejich vliv na marži. Následně se zamyslí nad tím, jak najít šampióny ve vašem affiliate portfoliu. Bude mluvit o datové integraci a řízení profitability online projektů, můžete se těšit i na malý dáreček.

Jak efektivně využívat influencer marketing

Marie Neradová

Během bloku se účastníci dozví jaké jsou možnosti v navazování kontaktu s influencerem, jaké jsou potřebné první kroky a bez čeho se spolupráce neobejde. Průběh spolupráce s influencerem a na co je potřeba si dát při komunikaci pozor a vyhodnocování.

Jak tvořit obsahové weby pro affiliate

Pavel Ungr

Pavel Ungr jako úspěšný SEO specialista si nedávno založil affiliate web, který se v začátcích zaměřil na inzerenta alkohol.cz. Dozvíte se, jak k projektu od začátku přistupoval a jaký přínos vidí v tuto chvíli pro inzerenty. Jaké techniky využívá pro získání návštěvnosti a co by doporučil affiliate partnerům.

Influencer marketing z pohledu influencera

Aneta Chroustová

Aneta, která vystupuje pod přezdívkou Hanneton Monde si založila YouTube kanál v roce 2014, nyní má 76,8k odběratelů na YouTube a 54,4k followers na Instagramu. Během jejího bloku se dozvíme něco málo o jejích začátcích v influencer marketingu, jaké druhy spoluprací upřednostňuje, jak si klienti získají její pozornost a jaké kritéria musí být dodržena, aby byla spolupráce z jejího pohledu úspěšná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *