Přeskočit na obsah

9. Affiliate konference

12.05.2016 v Praze

SEO + linkbuilding

Milan Pichlík

Ve své přednášce se zaměří hlavně na metriky, podle kterých je vhodné dělat linkbuilding nebo kupovat expirované domény. Ukáže, jak mohou být tyto metriky dobrým sluhou, ale špatným pánem. Dále představí několik zahraničních případových studií z oblasti SEO. Na základě těchto studií a vlastních zkušeností bude demonstrovat několik praktik, které v oblasti SEO stále fungují.

Fauly softwarových projektů

Jaromír Dvořáček

Projektový interim manažer, který věří, že se správným přístupem k lidem a problémům jde vyřešit cokoli. Ve své přednášce se bude věnovat následujícím okruhům:
• fauly softwarových projektů
• jak uřídit mnoho různých dodavatelů
• kdy je čas na výměnu dodavatele
• programátor je jiný živočišný druh… jak na něj?

Má smysl tvořit originální obsah

Ondřej Bělský

Často slyšíme, že obsah je král a s tím originálním a kvalitním vyhrajeme. S obsahem je to často jako s informacemi. Kdo ho má dřív, má navrch.
Kvalita to už je věc druhá. Ondřej se pokusí přiblížit, jak vytváří originální obsah v Alze a hlavně, jak na to, aby měl přínos pro uživatele.

3 základní techniky UX

Berka

Berka – User Experience
BerkaUX je status quo challenger, vizionář a realizátor. Je považován za doyena českého UX. Zavedl a vybudoval UX oddělení v několika firmách, vychoval UX specialisty. Nabízí firmám UX konzultace a další služby. Založil UXWell, školu, která pomáhá lidem se dostat do UX oboru. Organizuje ortodoxní barcamp RealUXCamp.

Colpirio.com - behaviorální marketing

Vladan Hejnic

Vladan Hejnic – colpirio.com
Retargeting v Affiliate marketingu je již překonaný, dnes moderní affiliate sítě využívají externích dat a s pomocí prediktivních modelů zobrazují behaviorálně cílenou reklamu. Díky platformě Colpirio.com už dnes můžete zákazníkům zobrazovat své produkty na základě prediktivních modelů a realtime zpracování dat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *