Přeskočit na obsah

13. Affiliate konference

v Praze

F2F workshop s vybranými e-shopy

Karel Zimmermann, Zuzana Ivaničová, Klára Maličovská & Roman Smíšek

DEK, Yves-Rocher, SUPERZOO, Lekarna.cz
Koncept affiliate workshopů přenášíme nyní i na affiliate konferenci. Na jedno místo pro vás dostaneme několik zástupců největších e-shopů, které mají spuštěn affiliate program. Představí zákulisní informace, trendy a plány do budoucna a budou připraveni odpovídat na vaše dotazy. Ptejte se přesně na to, co vás zajímá, co vás ve spolupráci s nimi trápí a jak se posunout dál.

HARMONOGRAM:

09:30 – 9:55 DEK.cz
9:55 – 10:20 Yves Rocher
10:20 – 10:45 SUPERZOO
10:45 – 11:10 Lekarna.cz / Mojalekaren.sk

CJ Insights - Programme and Partnership Performance on Demand

Andreas Müller & Björn Klein

Senior Publisher Development Manager / Senior Sales Manager at CJ Affiliate
As a data-driven company, CJ Affiliate is pleased to announce the launch of our Insights platform. Insights provides actionable, on-demand data in an intuitive, streamlined, and easy-to-use platform that will help you identify where to take action.

During the workshop you will learn to use these key features:

– View programme-level trends and pinpoint important changes in your portfolio, with your partners, and much more
– Understand key metric performance over time with customisable period-over-period reporting
– Automatically detect your local time-zone and your programme’s currency

— CZ —
Nová platforma CJ Insights nabízí přehledy klíčových ukazatelů výkonnosti, rozhraní v lokálním jazyce a možnost zobrazení agregovaných výsledků, napříč všemi účty Publishera nebo Inzerenta. Reporty umožňují také jednoduše porovnat výkon s předcházejícím obdobím a mnoho dalšího. Seznamte se s Insights během tohoto workshopu!

Workshop bude probíhat v angličtině

KEYNOTE: Trendy a vize ze světa SEO

Filip Podstavec

Vývojář a kreativec
Přijde vám, že se obor SEO příliš v poslední době moc nehýbe? Opak je pravdou a pokud jste ještě nezachytili výrazy jako EAT, YMYL, dwell time, user metrics a další, které nejspíš mají velký dopad na vaše weby, je na čase tuto mezeru vyplnit. Filip vám představí technická zákoutí SEO, o kterých jste možná ani neslyšeli, jeho současné výzvy i vizi do budoucna.

Expanzia - krst ohňom alebo prechádzka ružovou záhradou?

Tomáš Vrtík

CEO, Spoluzakladatel Expandeco.com
Na přednášce uslyšíte o reálných zkušenostech e-shopů s jejich expanzí a dozvíte se, jaké analýzy, data a konkrétní kroky by při expanzi měli podniknout jak provozovatelé e-shopů, tak publisheři.

Expanze v praxi aneb jak se nespálit

Miroslav Malát

Head of performance marketing v e-shopu BIBLOO
Miroslav vás zasvětí do procesu expanze a probere s vámi, na co se primárně zaměřit i na co si dávat pozor. Věnovat se tak bude tipům z oblasti marketingu, logistiky, IT i dalším nezbytným krokům, které byste při expanzi neměli vynechat.

Specifika rumunského trhu

Alexandr Jeleascov

CEO Coletaria.ro
Dozvíte se, jak si můžete usnadnit expanzi se svým e-shopem do Rumunska, případně jak se svým webovým projektem oslovit rumunské zákazníky.

Zdravý selský rozum v UX a testování webu

Daniel Musil

Account Director ve společnosti AITOM.cz
Affiliate partner si neustále hlídá výkon svého webu a dalších marketingových kanálů. Každé promile na konverzním poměru navíc znamená větší výdělek. Podívejte se společně s Danielem na UX zdravým selským rozumem a naučte se, jak posunout výkon vašeho webu na novou úroveň za použití pár nástrojů a hlavně správného myšlení. Daniel vám ukáže konkrétní nástroj na analýzu webu a jeho využití, tipy na uživatelské testování, příběhy a konkrétní ukázky z praxe.

Jak na inovativní podnikání s affiliate programem Booking.com

Petr Haloun

Digital Marketing Specialist
Více než dva miliony možností, jak vydělávat přes affiliate s Booking.com – objevte lákavé inovace, neomezené možnosti úpravy produktů na míru a nové možnosti spolupráce, který vám nabízí affiliate program Booking.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *